Drugie wydanie “Podstaw przedsiębiorczości” nauczy cię, jak założyć firmę

Drugie wydanie podręcznika Podstawy przedsiębiorczości oferuje czytelnikowi ożywczą i inspirującą podróż do świata przedsiębiorczości. Jest to obowiązkowy przewodnik autorstwa Korba Zbigniewa oraz Smutka Jarosława dla każdego, kto chce zostać przedsiębiorcą lub chce dowiedzieć się więcej o tym, co jest potrzebne, aby nim zostać.

O czym uczy książka podstawy przedsiębiorczości 2?

podstawy przedsiębiorczości 2 (duży wybór na stronie www.taniaksiazka.pl) omawia wszystkie podstawy, od rozwijania postawy przedsiębiorczej, po identyfikowanie możliwości i tworzenie zwycięskiego zespołu. Nie jest to jednak zwykła książka typu “jak to zrobić” – zawiera mnóstwo studiów przypadku, przykładów i mądrości przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces. Niezależnie od tego, czy zakładasz własną firmę, czy po prostu chcesz się wybić w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, upewnij się, że masz przy sobie egzemplarz podręcznika Podstawy przedsiębiorczości.

2. wydanie podstaw przedsiębiorczości jest jeszcze bardziej przydatne

Podręcznik ten jest przeznaczony dla czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przedsiębiorczością. Wprowadza on podstawowe pojęcia i terminy związane z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. W książce omówiono takie zagadnienia, jak:
– rozpoznawanie możliwości biznesowych,
– tworzenie modelu biznesowego,
– budowanie zespołu,
– pozyskiwanie kapitału
– oraz wprowadzanie produktu lub usługi na rynek.

Drugie wydanie zawiera nowe studia przypadków i zaktualizowane dane statystyczne.

Skutecznie rozwiń swoje umiejętności

W książce omówiono wiele tematów związanych z przedsiębiorczością, w tym opracowywanie biznesplanów, pozyskiwanie kapitału, strategie marketingowe i sprzedażowe oraz zarządzanie przedsiębiorstwem. W zależności od celów związanych z przedsiębiorczością, niektóre lub wszystkie rozdziały mogą okazać się pomocne. Proponujemy kilka sposobów wykorzystania tego tekstu:

1) Aby dowiedzieć się więcej na temat pisania skutecznych biznesplanów.
2) Jako inspiracja przy wymyślaniu nowych pomysłów lub produktów.
3) Do nauki krytycznego myślenia o tym, jakie problemy istnieją w społeczeństwie, które mogliby potencjalnie rozwiązać poprzez własne innowacyjne rozwiązanie